gru

Wernisaż malarstwa Aleksandry Krause pt. „W poszukiwaniu piękna”

Autor: bibliotekarz   Kategorie: Wystawy

30 listopada 2017 r. odbył się uroczysty wernisaż Aleksandry Krause pt. „W poszukiwaniu piękna”. Wernisaż zgromadził wielu miłośników talentu Pani Oli, którzy tego dnia tłumnie przybyli na tę uroczystą wystawę. Artystka już  po raz drugi miała okazję wystawiać prace w kosakowskiej bibliotece. Trzy lata temu prace Pani Aleksandry utrzymane były przede wszystkim w klimacie marynistycznym. Tym razem goście zwrócili uwagę na różnorodność zarówno tematów jak i barw, począwszy od piękna natury, na portretach kończąc.

Prace można oglądać do 9 stycznia 2018 r. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia tej wyjątkowej ekspozycji!

czwartek, 7 gru 2017 o 15:22. Kategorie: Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.