Clipboard01Tradycyjny Wieczór Świąteczny, organizowany przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika oraz Bibliotekę Publiczną im. Augustyna Necla w Kosakowie, będzie miał w tym roku szczególną oprawę.

W programie zaplanowano m.in. Spotkanie Poetyckie Kosakowskiej Grupy Literackiej, rozstrzygnięcie XI Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, zakończenie i podsumowanie semestru Kosakowskiego Klubu Seniora oraz uroczyste wręczenie wyróżnień Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Artystycznie Uzdolnionych dla najaktywniejszych członków Młodzieżowego Chóru Gminy Kosakowo oraz Teatru Młodzieżowego Gminy Kosakowo.

Wieczór Świąteczny rozpocznie się w czwartek 18 grudnia o godz. 18:00 w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie. Wstęp wolny.

poniedziałek, 15 gru 2014 o 11:12. Kategorie: Kosakowska Grupa Literacka, Wydarzenia. Możesz jedynie użyć trackbacka.