lis

Wójt i Biblioteka ogłaszają ŚWIĄTECZNE KONKURSY!

IX KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

Wójt Gminy Kosakowo oraz Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo ogłaszają IX Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Prace – szopki bożonarodzeniowe (podpisane imieniem i nazwiskiem, adresem zamieszkania oraz wiekiem twórcy/-ów, nazwą szkoły i numerem telefonu do kontaktu), należy dostarczyć do dnia 14 grudnia 2012 r. do godziny 16.00 do budynku Biblioteki Publicznej Gminy Kosakowo.

REGULAMIN

Prezentacja prac oraz ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi dnia 20 grudnia 2012 r. o godz. 17:00 w trakcie Wieczorku Świątecznego w Bibliotece.

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OPOWIEŚĆ ŚWIĄTECZNĄ

Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo serdecznie zachęca dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Konkursie na Najpiękniejszą Opowieść Świąteczną, którego celem jest rozwój zdolności literackich młodego pokolenia, zachęcenie do twórczej pracy oraz kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych. Tematem pracy muszą być Święta Bożego Narodzenia, a formą opowiadanie. Tekst należy dostarczyć osobiście do siedziby Biblioteki w godzinach jej otwarcia lub przesłać e-mailem na adres biblioteka@kosakowo.pl – najpóźniej do dnia 14 grudnia 2012 r.

REGULAMIN

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 20 grudnia 2012 r. o godzinie 17:00 w siedzibie biblioteki.

piątek, 16 lis 2012 o 12:19. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie dozwolone, pingowanie zabronione.