gru

Wyniki X Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Boze_Narodzenie

Podczas wczorajszego Wieczoru Świątecznego, który odbył się w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie, ogłoszone zostały wyniki X Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Jury w składzie: Ewa Narloch-Kerszka – przewodnicząca (plastyk, grafik), Iwona Pyszno (rękodzieło) oraz Paulina Kraska (pracownik Referatu ds. Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji) zdecydowało się przyznać następujące nagrody:

MIEJSCE I:

• KATARZYNA (mama), JAROSŁAW (tata) oraz JAREK, ZOSIA i TADEK (dzieci) WOJCIECHOWSCY – SUCHY DWÓR

MIEJSCE II:

• KAROL (wujek) i KACPER (bratanek) PIERNICCY – DĘBOGÓRZE

MIEJSCE III:

• DAGMARA (mama), PAWEŁ (tata) i KORNELIA (córka) WEŁNICCY – MOSTY

WYRÓŻNIENIE:

• GRZEGORZ (wujek) i MARTYNA (bratanica) GRABIŃSCY – DĘBOGÓRZE

Ponadto Organizatorzy zadecydowali, że wszystkie Rodziny otrzymają upominki za trud pracy włożony w wykonanie szopek.

Zwycięzcom gratulujemy a Wszystkim dziękujemy za udział w Konkursie. Tych z Państwa, którzy nie byli obecni na wczorajszym spotkaniu zapraszamy po odbiór nagród do Biblioteki w godzinach jej otwarcia.

ZDJĘCIA SZOPEK

piątek, 20 gru 2013 o 15:20. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie dozwolone, pingowanie zabronione.