lip

Wystawa „Hymn Narodowy wczoraj i dziś”

flaga polskaZachęcamy serdecznie do odwiedzenia patriotycznej wystawy „Hymn Narodowy – wczoraj i dziś”. Ekspozycja znajduje się w świetlicy wiejskiej w Mechelinkach przy ul. Nadmorskiej. WSTĘP WOLNY.

Wystawa będzie czynna przez okres wakacyjny tj. lipiec i sierpień, od poniedziałku do piątku i w niedziele w godzinach 17:00 – 20:00, obsługiwana na zasadzie wolontariatu. Osoba kontaktowa: p. Alina Szydowska tel. 602-667-542.

Organizatorzy wystawy: Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla, Galeria Artystyczna Galeria Domowa 1 w Pierwoszynie, Stowarzyszenie Port Mechelinki, Stowarzyszenie Nasza Ziemia.

poniedziałek, 4 lip 2016 o 11:22. Kategorie: Wydarzenia. Możesz jedynie użyć trackbacka.