sty

Wystawa malarstwa Zdzisława Karbowiaka

Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia, Wystawy

Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność gościć w bibliotecznych progach miłośników malarstwa, a zarazem sympatyków talentu rewskiego marynisty Zdzisława Karbowiaka.

W kameralnym gronie, po prawie dwuletniej przerwie w organizowaniu tego typu wydarzeń artystycznych, spędziliśmy przemiły wieczór rozmawiając o sztuce…

Przypomnijmy: Zdzisław Karbowiak to mieszkaniec Rewy, z zawodu prawnik, z zamiłowania pasjonat malarstwa, uczestnik wielu plenerów, a nade wszystko jeden z najwierniejszych Przyjaciół kosakowskiej książnicy :) W swoim dorobku artystycznym ma wiele wystaw indywidualnych oraz zbiorowych, w tym oczywiście kilkanaście zorganizowanych na terenie gminy Kosakowo.

Po raz kolejny gratulujemy talentu i dziękujemy za sympatyczne spotkanie.

Wystawa będzie z nami do 15 lutego 2022 r. Gorąco zachęcamy do oglądania!

Fotorelacja

piątek, 21 sty 2022 o 11:52. Kategorie: Wydarzenia, Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.