logo bilbioteka
9
Kwi
2020

Za zamkniętymi drzwiami…

   Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia

Dsc 0002 Kopiowanie 2

Docierają do nas informacje, że wielu z naszych Czytelników zastanawia się, czy istnieje obecnie jakaś możliwość wypożyczenia książek. Niestety nie… Co więc dzieje się za zamkniętymi drzwiami Biblioteki? Skoro książki nie są wprawiane w ruch, co mogą robić pracownicy tej instytucji?

Uwierzcie, mamy ręce pełne „roboty”. Te dni, w czasie których nie mamy szansy spotykać się z Wami, pożytkujemy na wykonywanie prac, dzięki którym nasza biblioteczna lokomotywa będzie mogła ruszyć z pełnym impetem, kiedy tylko uniesie się ramię semafora.

W ciągu ostatnich czterech tygodni wprowadziliśmy do zasobów biblioteki przeszło 200 nowych książek! Spójrzcie na załączone fotografie. Sporo tego, prawda? Jednak to, co chcielibyśmy Wam pokazać, nie mieści się w całości w obiektywie aparatu.

To jednak jeszcze nie koniec wypełniania księgi inwentarzowej. Na zapisanie czeka nadal sporo jej kolejnych stronic. Nowe, pachnące jeszcze drukarską farbą książki są już w drodze do Biblioteki. A może ich przybyć jeszcze więcej…

Jeśli macie ochotę podpowiedzieć nam jakie tytuły Waszym zdaniem mogłyby się również pojawić na naszych półkach, dajcie znać. Czy to za pośrednictwem mediów społecznościowych, w postaci maila, czy przyjaznej, telefonicznej rozmowy, chętnie przyjmiemy wszelkie sugestie w tym zakresie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Uprzedzamy jednak – nie wszystkie tytuły są obecnie dostępne w hurtowniach.

Okładkapgk 2020

Jako, że zbliża się lato czyli czas, w którym co roku wydajemy nasz magazyn „Polska Gmina Kosakowo”, jesteśmy również pochłonięci przygotowaniem i redakcją interesujących tekstów. Kto kiedykolwiek spróbował swoich sił pisarskich wie, jak pracochłonne jest zebranie wiarygodnych informacji i przelanie ich na papier w przyjaznej dla Czytelnika postaci. Ćwiczymy więc starannie lekkość naszych piór, a efekty tej pracy będziecie mogli ujrzeć na kartach wydawnictwa, którego okładkę już dzisiaj chcemy Wam zaprezentować.

Co więc robi bibliotekarz za zamkniętymi drzwiami? Teraz już wiecie… Aaa, nie wiecie tylko tego, jak STRASZNIE ZA WAMI TĘSKNIMY!!!

 

czwartek, 9 Kwi 2020 o 09:54. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij