Przez trzy kolejne poniedziałki (30.05., 6.06. i 13.06.) gościliśmy w Bibliotece naszych sympatycznych Sąsiadów z Kosakowskiego Klubu Seniora. W ramach współpracy zaprosiliśmy Ich do udziału w warsztatach decoupage.

Zorganizowanie tych zajęć było możliwe dzięki dwóm wspaniałym Przyjaciółkom Biblioteki: Agnieszce Milżyńkiej-Kołaczek oraz Reni Parzuchowskiej. Obie Panie są miłośniczkami rękodzieła i postanowiły podzielić się (na zasadzie wolontariatu) swoimi umiejętnościami. Raz jeszcze BARDZO DZIĘKUJEMY! Podziękowania kierujemy również  w stronę Ewy Narloch-Kerszka, która obdarowała nas swoim bogatym zbiorem serwetek, będących podstawowym elementem zdobniczym techniki decoupage.

Nasi kosakowscy Seniorzy okazali się sumiennymi adeptami sztuki serwetkowej i wykonali piękne chusteczniki. Gratulujemy!

Fotorelacja z zajęć:

poniedziałek, 20 cze 2022 o 10:58. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.