Karol Dettlaff, pełnomocnik Wójta ds. seniorów i współpracy z zagranicą odwiedził nas wczoraj, a efektem tego przemiłego spotkania są dwa około dziesięciominutowe filmiki.

Zobaczcie sami:

Spotkanie w kosakowskiej Bibliotece:

Jakie książki polecają pracownicy kosakowskiej Biblioteki?

I jeszcze sympatyczny wpis o naszej Książnicy autorstwa Pana Karola, który pojawił się dziś na stronie gminy Kosakowo w zakładce „Dla Seniorów”:

Zaglądamy do kosakowskiej Biblioteki.

Magiczne miejsce na mapie kosakowskiej Małej Ojczyzny przyciąga nie tylko wielbicieli książek, ale i w ogóle kultury w szerokim tego słowa znaczeniu. Bogata oferta kulturalna siłą rzeczy w ostatnim czasie musiała zostać dość mocno ograniczona przez wzgląd na koronowanego wirusa, ale niech no tylko ten ostatni pójdzie sobie w dal, a już gościnne progi Biblioteki przyciągać będą ponownie nie tylko wypożyczających książki. Wypożyczać w obecnym czasie i tak można – postanowiliśmy więc sprawdzić, jak wygląda bezpieczne wypożyczenie i oddanie książek, jak się prezentują pozycje czytelnicze spod znaku projektu

Wielkie Litery, o którym już wcześniej pisaliśmy (tutaj: https://gminakosakowo.pl/…/ksiazki-w-ramach-projektu…/ ), a także… co lubią (bądź czego nie lubią) czytać pracownicy kultowej książnicy.

Ślicznie dziękujemy Panie Karolu!:) I oczywiście zapraszamy do nas wszystkich MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻEK!!!

sobota, 16 sty 2021 o 17:43. Kategorie: Inne. Komentowanie i pingowanie zabronione.