cze

Zapraszamy na nowy cykl warsztatów rozwojowych

Paula Olska – Psycholog Duszy oraz Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo zapraszają na bezpłatne warsztaty rozwojowe pn. Twórcze Podróżowanie Sobą.

Poniżej kilka zdań Pauli Olskiej (prowadzącej) o tym, co będziemy robić na warsztatach:

Jest to cykl  koncentrujący się na pielęgnowaniu wewnętrznej mądrości, akceptacji i zaangażowaniu we własne życie; zajęcia pomagające w ukochiwaniu siebie, rozwijaniu potencjału oraz wsłuchiwaniu się w intuicję.

Spotkania oparte na próbowaniu i przybliżaniu się do swojego JA. Podczas warsztatów wyciszysz umysł i złapiesz kontakt ze swoim wewnętrznym światem. Poczujesz swoje ciało oraz emocje, które z różnych powodów zostały zablokowane na poziomie fizycznym i mentalnym.

Celem spotkań jest otwieranie się na umiejętność rozpoznawania i regulowania własnych emocji. U podstaw projektu stoi założenie, że każdy człowiek jest w stanie podejmować rozsądne i w zgodzie ze sobą decyzje, jeśli tylko posiada wystarczającą wiedzę o sobie i własnych dążeniach.

Co Cię czeka?
 Poznawanie
 Próbowanie
 Przeżywanie
 Pokochanie

Warsztaty oparte o psychologię pozytywną, coaching oraz różne metody terapeutyczne. Misja jaka przyświeca to łagodzenie doświadczanego stresu i utrzymanie dobrego samopoczucia, rozwijanie intuicji i kreatywności oraz akceptacja siebie.

Każde ze spotkań dotyka innego tematu oraz oparte jest o literaturę dostępną w naszej kosakowskiej Książnicy.

Najbliższy warsztat:
temat: Pogodzenie – Akceptacja życia, jego bogactwa i niedostatków. Osiąganie pełni i spokoju.
kiedy: 9 czerwca (czwartek), godz. 17:00
gdzie: Biblioteka Publiczna w Kosakowie
książka: Czuła przewodniczka Natalia de Barbaro

ZAPRASZAMY SERDECZNIE! Wstęp wolny.

Projekt finansowany z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kosakowie

czwartek, 2 cze 2022 o 12:13. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.