sie

w budynku Biblioteki w Kosakowie

WYSTAWA TOWARZYSZĄCA: RĘKODZIEŁO ROMANY ŁUCZKIEWICZ

OPRAWA MUZYCZNA: MAKSYMILIAN ŁUCZKIEWICZ

DLuczkiewicz_bezdaty (Kopiowanie)DANUTA ŁUCZKIEWICZ – ur. w 1945 r. Mieszkanka Koczały. Absolwentka studiów artystycznych w Państwowej Szkole Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Malarstwa. Kunsztu malarskiego uczyła się w latach 1976-1980 pod kierunkiem prof. Barbary Massalskiej. Rozwija go nadal. Swoje prace prezentuje na wystawach indywidualnych oraz okazjonalnie uczestniczy w wystawach zbiorowych. Tematyka prac jest różnorodna: pejzaż, kwiaty, martwa natura, portret, architektura wiejska i malarstwo sakralne. Techniki stosowane przez Artystkę to: malarstwo olejne, rysunek, suchy pastel, gwasz, akwarele i techniki własne.

piątek, 12 sie 2016 o 12:15. Kategorie: Wydarzenia. Możesz jedynie użyć trackbacka.