14 maj 2021- archiwa

Dni Tygodnia Bibliotek 2021 (8-15 maja) mijają zbyt szybko… To już szósta, przedostatnia odsłona proponowanych książek.
Przed Państwem Dyrektor Kosakowskiego Centrum Kultury Pan Tomasz Świercz, który prezentuje dwie książki Wojciecha Sumlińskiego.
Zarówno ABW. Nic nie jest tym, czym się wydaje jak też Oficer. Czego ludzie żałują przed śmiercią to, jak stwierdził ich autor, prawdy zbyt prawdziwe, by o nich opowiadać – ale które opowiedzieć trzeba.

„Magiczna książka” – czas dla fotoreportera ;)

Kolaz Caly Margines

Chociaż konkurs literacko-plastyczny pod nazwą „Magiczna książka” rozstrzygnęliśmy już 23 kwietnia, dopiero dzisiaj jesteśmy w stanie zaprezentować jego laureatów. Udało nam się ostatecznie wręczyć wszystkie nagrody, wyróżnienia i upominki:)

Z tym większą przyjemnością prezentujemy uczestników naszej zabawy. Brawo Dzieciaki!