18 cze 2021- archiwa

cze

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Dziś książkę na weekend poleca nasza sympatyczna Czytelniczka Kasia Owczarek. Wybrała dla Was powieść Patrycji Giesecke zatytułowaną Kiedy nadejdzie czas:

Ta książka jest prawdziwą perełką w bibliotecznych zasobach. Niesamowity debiut. Historia piękna, dojrzała, emocjonująca na każdym kroku. Autorka uderza w wiele czułych punktów.

Hope jest piękną, majętną kobietą o wielkim sercu. Mimo, że życie jej nie oszczędzało i nadal rzuca jej kłody pod nogi, na pierwszym miejscu stawia dobro innego człowieka. W jej bezinteresowność nie wierzy początkowo jej nowy lekarz Dru Colins, co sprawia, że ich znajomość nie zaczyna się dobrze. Z czasem jednak wszystko się zmienia, a ich drogi przecinają się częściej niż by się spodziewali. Dla każdego z nich zaczyna się nowy etap ich życia. Tylko czy szczęśliwy?