logo bilbioteka

24 czerwiec 2021- archiwa

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do obejrzenia wystawy malarskiej pt. „Ucho słonia i samotność wielbłąda”, którą – dzięki uprzejmości jej Autorów: duetu artystycznego: Joli Kitowskiej i Mariusza Kitowskiego – mamy przyjemność gościć w naszej Bibliotece.

W przedmowie do katalogu wystawowego Jolanta Kitowska napisała:
(..) udało nam się stworzyć taką małą dekorację na płótnie, gdzie opowieści z dalekich krain mają swoją moc i przywołują piękne wspomnienia. Zapraszam serdecznie do miejsc, gdzie człowiek jeszcze nie zagarnął wszystkiego dla siebie i z szacunkiem traktuje otaczającą go cudowność.

My również zapraszamy! Ekspozycja będzie czynna do 16 lipca br. w godzinach pracy Biblioteki.
czerwiec

Projekt „Mała książka – wielki człowiek”

Autor: dyrektor   Kategorie: Projekty

Gratulujemy Ignacemu i Karolowi zdobycia tytułu Małego Czytelnika w ramach akcji Mała książka – wielki człowiek.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do kosakowskiej Biblioteki, gdzie można odbierać wyprawki czytelnicze: książeczki oraz karty do zbierania naklejek.
Szczegóły akcji znajdują się w poniższym linku:
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com