4 lip 2022- archiwa

lip

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Uprzejmie informujemy, że – tradycyjnie już – w czasie wakacji nasza Biblioteka nie będzie pracowała w soboty.
Pozostałe godziny otwarcia bez zmian.

Zapraszamy po lektury na lato!
lip

Bibliotekarze w hołdzie Generałowi Zaruskiemu

Niedzielne Regaty im. gen. Mariusza Zaruskiego za nami! Na trasie Rewa-Mechelinki-Rewa w przyjaznej atmosferze ścigały się załogi 25 jachtów, w tym reprezentacja naszej Biblioteki. Finałowa, dwunasta lokata sprawiła nam ogromną radość – mieściliśmy się w pierwszej połówce stawki.

Przygotowując się do tej wspaniałej, zorganizowanej z ogromnym rozmachem imprezy, mieliśmy dość trudne zadanie do wypełnienia. Jest nas zaledwie garstka, a musieliśmy jednocześnie znaleźć się i na wodzie, i na plaży. Jednak dzięki wsparciu dwóch sympatycznych Pań udało się skompletować załogę na jacht. Pomogła nam w tym Paulina Chyła z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Klaudia Żelewska z Yacht Clubu Rewa, która jako sternik wniosła na pokład swoje żeglarskie, regatowe doświadczenie.