7 lis 2022- archiwa

Wójt Gminy Kosakowo oraz Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo ogłaszają XIX Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.

Celem Konkursu jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych w gminie Kosakowo, integracja członków rodziny poprzez zaangażowanie w realizację projektu (aktywnie i twórczo spędzanie czasu w gronie rodzinnym) oraz wystawa zebranych w Konkursie dzieł.

Prace – szopki bożonarodzeniowe (podpisane imionami i nazwiskami, adresem zamieszkania, wiekiem twórców oraz numerem telefonu i adresem e-mail do kontaktu – regulamin oraz karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej), należy dostarczyć do 10 grudnia 2022 r. do budynku Biblioteki.

Uwaga! Jak zawsze mile widziane nawiązanie do tradycji lokalnej, pejzaży, strojów, miejscowej architektury, itp.

Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie całe Rodziny z terenu gminy Kosakowo! Czytaj dalej »