logo bilbioteka

cze

Spotkanie z Szymonem J. Wróblem

Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia

Dzisiejszy wieczór w kosakowskiej Bibliotece upłynął pod znakiem najnowszej książki Szymona J. Wróbla pt. ZAWIESZENI, o zaginionych i ludziach którzy ich szukają.

Prawie trzydzieści oczu przez blisko dwie godziny z zainteresowaniem wpatrywało się w Autora tego niewątpliwie wartościowego reportażu, w którym zawarto ogrom tragedii rodzin/bliskich zaginionych osób…

Bardzo dziękujemy za to ważne spotkanie, które z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zachęcamy do lektury! Książka jest oczywiście dostępna w naszej Bibliotece (jeden egzemplarz został wzbogacony dedykacją Autora :)).

Niejednokrotnie można spotkać się z żartobliwą opinią, że z miłości do modeli kolejek się nie wyrasta ;) Chyba jest w tym stwierdzeniu ziarnko prawdy, o czym można przekonać się odwiedzając kosakowską Książnicę.

Pan Sławomir Pipke, sympatyk naszej Biblioteki na co dzień zawodowo związany z kolejnictwem, zaprezentował zbiór niecodziennych mikrokolejowych eksponatów.

Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com