logo bilbioteka
18
cze
2021

   Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Dziś książkę na weekend poleca nasza sympatyczna Czytelniczka Kasia Owczarek. Wybrała dla Was powieść Patrycji Giesecke zatytułowaną Kiedy nadejdzie czas:
 
Ta książka jest prawdziwą perełką w bibliotecznych zasobach. Niesamowity debiut. Historia piękna, dojrzała, emocjonująca na każdym kroku. Autorka uderza w wiele czułych punktów.
 
Hope jest piękną, majętną kobietą o wielkim sercu. Mimo, że życie jej nie oszczędzało i nadal rzuca jej kłody pod nogi, na pierwszym miejscu stawia dobro innego człowieka. W jej bezinteresowność nie wierzy początkowo jej nowy lekarz Dru Colins, co sprawia, że ich znajomość nie zaczyna się dobrze. Z czasem jednak wszystko się zmienia, a ich drogi przecinają się częściej niż by się spodziewali. Dla każdego z nich zaczyna się nowy etap ich życia. Tylko czy szczęśliwy?

Książka wywarła na mnie ogromne wrażenie. Nie ukrywam, że nie wytrzymałam i spojrzałam wcześniej na zakończenie, mając nadzieję, że będzie inne niż to, którego się spodziewałam. Autorka potrafi zagrać na emocjach, a sposób, w jaki przedstawia tę historię, bogaty język i piękny styl potęgują wrażenia, jakie na nas wywiera.
Polecam zmierzyć się z tą książką, najlepiej z paczką chusteczek.
 
Zapraszamy do kosakowskiej Biblioteki – u nas każdy znajdzie coś dla siebie :)

piątek, 18 cze 2021 o 11:18. Kategorie: Inne. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij