sty

BIBLIOTEKA TWORZY KLUB MAŁEGO CZYTELNIKA

Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Małego Czytelnika, Wydarzenia

Przy naszej bibliotece prawie półtora roku temu zawiązała się Grupa Czytelnicza, której członkowie co miesiąc spotykają się, aby podyskutować nad wybraną wcześniej książką.  Jak się okazało w praktyce, spotkania te są ciekawym sposobem spędzania wolnego czasu oraz okazją do poznawania nowych ludzi oraz ciekawych książek, autorów. Nasz dyskusyjny klub książki skupia w swoich szeregach osoby dorosłe.

Teraz natomiast proponujemy utworzenie Klubu Małego Czytelnika, który byłby skierowany do najmłodszych dzieciaczków. Tak więc zachęcamy  rodziców do zapisania swoich pociech do Klubu. Oferujemy głośne czytanie bajek, opowiadań i wierszy połączone z zajęciami plastycznymi. Planujemy dwa spotkania w miesiącu. Przy ustalaniu dokładnego terminu, w którym miałyby się odbywać zajęcia, postaramy się uwzględnić propozycje rodziców. Zapisy będą trwały do 11 lutego (osobiście w siedzibie biblioteki przy ulicy Fiołkowej 2a lub telefonicznie 58 679-17-08). ZAPRASZAMY!

piątek, 18 sty 2013 o 16:03. Kategorie: Klub Małego Czytelnika, Wydarzenia. Komentowanie dozwolone, pingowanie zabronione.