logo bilbioteka
KLUB MAŁEGO CZYTELNIKA – skierowany do najmłodszych dzieci; funkcjonuje od lutego 2011 r. Spotkania odbywają się w każdą 2-gą i 4-tą sobotę miesiąca o godz. 10:00. Oferujemy głośne czytanie bajek, opowiadań i wierszy połączone z zajęciami plastycznymi i/lub ruchowymi.
 
GRUPA CZYTELNICZA – dyskusyjny klub książki dla dorosłych, działający przy Bibliotece od października 2011 r. Spotkania odbywają się raz w miesiącu i są ciekawym sposobem spędzania wolnego czasu oraz okazją do poznawania nowych ludzi oraz ciekawych książek, autorów. 
 
GRUPA LITERACKA – utworzona w maju br. Skierowana do literatów, poetów i prozaików z Gminy Kosakowo, w każdym wieku, wszystkich piszących do szuflady lub posiadających już opublikowany dorobek literacki, jak również wszelkich pasjonatów poezji i literatury, którzy sami nie tworzą poezji, ale lubią o niej podyskutować. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Na wrześniowe spotkanie zapraszamy 24.09 (środa) o godz. 17:00.

KLUB MIŁOŚNIKÓW GIER PLANSZOWYCH – działający od grudnia 2013 r. Chcesz zagłębić się w fascynujący świat gier planszowych? A może już grasz i chcesz poznać najnowsze gry lub przedstawić innym graczom swoją propozycję? Jeśli tak, to przyjdź do naszej Biblioteki. Spotkania odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 17:00. Na najbliższe rozgrywki zapraszamy już 18.09 o godz. 17:00.
 
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE DLA OSÓB 50+ – bezpłatne zajęcia z Latarnikiem Polski Cyfrowej Równych Szans to odpowiedź na potrzeby osób 50 +, którzy pragną odnaleźć się w świecie komputerów i nowych technologii. Wolontariusz krok po kroku wprowadzi Cię w cyfrowy świat, pomoże wyszukać informacje, założyć konto elektroniczne, zamówić bilety, zrobić zakupy w sieci, wyznaczyć trasę podróży, zgrać zdjęcia na komputer, zadbać o bezpieczeństwo swoich danych. Dyżury, podczas których można umówić się na konkretny termin są pełnione w każdy czwartek w godz. 10:00 – 12:00.
 
„JESIENNE SPOTKANIA” – spotkania o różnorodnym charakterze skierowane do „nieco starszych” Czytelników Biblioteki. Spotkanie organizacyjne już w najbliższy piątek (19.09) o godz. 17:00.
 
Terminy konkretnych spotkań są na bieżąco publikowane na stronie internetowej Biblioteki. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 725 204 656.

poniedziałek, 15 wrz 2014 o 13:50. Kategorie: Grupa czytelnicza, Inne, Klub Małego Czytelnika, Klub Miłośników Gier Planszowych, Kosakowska Grupa Literacka. Możesz jedynie użyć trackbacka.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij