logo bilbioteka

Lidia Liszewska jest znaną i popularną autorką beletrystycznych książek (sporą część z nich napisała we współpracy z Robertem Kornackim). Najbliższy naszym sercom jest cykl „Bursztynowa miłość”, którego akcja rozgrywa się w Mechelinkach. Do tej pory znaliśmy Autorkę, jak wielu innych pisarzy, wyłącznie z kart Jej książek.

W środę 14 czerwca nadarzyła się jednak wspaniała okazja bezpośredniego spotkania z Pisarką. Zawitała w mury naszej Biblioteki promując swoje najnowsze dzieło. Tak, zdecydowanie dzieło… „Czarny motyl”, napisany również we współpracy z Robertem Kornackim, to fabularyzowana biografia Haliny Szwarc, młodziutkiej agentki Armii Krajowej (w chwili wybuchu II wojny światowej miała zaledwie 16 lat).

Na spotkanie z Panią Lidią przybyli głównie seniorzy z Klubu Seniora. Chociaż zachwyconym gościom Autorka opowiedziała sporo na temat fabuły książki, my nie zdradzimy szczegółów – zapraszamy do Biblioteki. „Czarny motyl” już do nas „przyfrunął”. Na naszych półkach znajdziecie również wszystkie pozostałe powieści – zachęcamy do lektury!

Fotorelacja:

czwartek, 15 cze 2023 o 11:25. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij