Czwarty dzień „Tygodnia Bibliotek 2023” minął koncertowy!

Mijający dzień w kosakowskiej Książnicy zdecydowanie należy zaliczyć do udanych. I to bardzo; można by wręcz rzec, że minął nam koncertowo!

A to wszystko za sprawą czwórki utalentowanych osób, które tworzą zespół muzyczny pn. Chantersi. W naszej Bibliotece chyba jeszcze nigdy nie było tak głośno! To był pierwszy tego typu koncert wśród książek i dziś już wiemy, że na pewno nie ostatni!

W tym sympatycznym i niezwykle radosnym wydarzeniu wzięli udział – równie sympatyczni i radośni – Seniorzy.

Dziękujemy Chantersom i wszystkim miłym Gościom, zwłaszcza za to Sto lat, odśpiewane dla pracowników Biblioteki z okazji trwającego Tygodnia Bibliotek 2023.

Kilka ujęć z wydarzenia:

czwartek, 11 maj 2023 o 17:41. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.