logo bilbioteka
18
wrz
2011

Dotacje dla Biblioteki

   Autor: dyrektor   Kategorie: Projekty, Wydarzenia

Informujemy, że Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo w ubiegłym roku złożyła dwa wnioski w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 i uzyskała dofinansowanie na ich realizację.

Pierwszy projekt, zatytułowany „Nowe komputery dla Biblioteki Gminnej w Kosakowie – zakup i udostępnianie”, na łączną kwotę 11070,00 zł, zakładał zakup na wyposażenie Biblioteki laptopa oraz 3 komputerów stacjonarnych wraz z osprzętem. Komputery zostały zakupione w sierpniu – ku zadowoleniu naszych czytelników.

W ramach drugiego projektu, pod tytułem „Gmina Kosakowo – historie XX wieku zaprezentowane w formie albumu i strony internetowej”, na łączną kwotę 12963,00 zł, zostaną przeprowadzone wywiady ze starszymi mieszkańcami gminy, mające na celu spisanie ciekawych historii pochodzących z naszych terenów i na ich podstawie wydanie albumu (który będzie zawierał również stare fotografie) oraz stworzenie strony internetowej. Dodatkowym elementem będzie 55 godzin szkolenia z tworzenia i obsługi stron internetowych. Termin realizacji projektu upływa w grudniu 2011 roku. Zapraszamy chętnych do udziału w niniejszym projekcie. Szczegóły znajdują się na plakacie obok.

niedziela, 18 wrz 2011 o 17:02. Kategorie: Projekty, Wydarzenia. Skomentuj lub użyj trackbacka.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij