lis

Dzieci z Klubu Małego Czytelnika… odleciały :)

Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Małego Czytelnika

Kolejne sobotnie spotkanie Klubu Małego Czytelnika upłynęło nam – jak zawsze – w sympatycznej atmosferze…

Tradycyjnie zaczęliśmy od czytania na dywanie. Tym razem dzieci wysłuchały fragmentu książki Papierowe samoloty (Jim Helmore), a następnie wzięły udział w zabawie z użyciem papierowych samolocików właśnie ;)

W części plastycznej powstały piękne bociany, które – podobnie jak samoloty – mają skrzydła. A na koniec na dzieci czekała niespodzianka: możliwość „pofruwania” naszym bibliotecznym statkiem powietrznym, powstałym specjalnie na tę okoliczność (wykonanie: Kasia Radomska – niewątpliwie uzdolniona kosakowska bibliotekarka ;)) Zachęcamy do obejrzenia poniższych zdjęć.

Najbliższe zajęcia odbędą się 10 grudnia br. (grupa pierwsza o 10:00, grupa druga o 11:15). Już teraz zapraszamy! Będzie świątecznie ;)

poniedziałek, 28 lis 2022 o 10:53. Kategorie: Klub Małego Czytelnika. Komentowanie i pingowanie zabronione.