logo bilbioteka
1
cze
2022

Dzień Dziecka :)

   Autor: dyrektor   Kategorie: Lekcje biblioteczne, Wydarzenia

Z okazji przypadającego dzisiaj Międzynarodowego Dnia Dziecka pragniemy życzyć wszystkim dzieciom (tym maleńkim i tym całkowicie wyrośniętym), aby w magiczny sposób zawładnęły wskazówkami zegara. Kochani, chociaż te wskazówki odliczają kolejne godziny, a w ślad za nimi również dzień po dniu, zachowajcie w sobie na zawsze serce dziecka. Ta radosna iskierka niech w Was drzemie mimo upływających lat. Bądźcie dziećmi jak najdłużej! Pamiętajcie też, że radość łatwiej pielęgnować w sobie podążając przez życie z książką w ręku.

Doskonale wiedzą już o tym Elfiki z przedszkola w Rewie, które odwiedziły nas dzisiaj, właśnie w dniu swojego święta. Wspólnie przeczytaliśmy pouczającą historię bajkowego wędrowca (Liliana Bardijewska, autorka książki Zielony wędrowiec udowodniła, że nawet szarą krainę Stworii można wypełnić cudownymi kolorami).

Pełni emocji związanych z przygodami zielonego bohatera mali Goście przy pomocy kredek stworzyli Wesołego Elfika – radosnego kolorowego Stworka. Nie obyło się też bez zabaw ruchowych (nie mieliśmy pojęcia, że pracownicy Biblioteki mają sobie kangurzy talent).

To było bardzo miłe spotkanie. Nam zaś wizyta uśmiechniętych maleńkich rysowników przypomniała, że dzisiejsze święto tak troszeczkę jest również dla nas :)

Fotorelacja z zajęć:

środa, 1 cze 2022 o 15:14. Kategorie: Lekcje biblioteczne, Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij