logo bilbioteka
9
sie
2021

Dziś Dzień Miłośników Książek:)

   Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia

Halo, halo! Mamy ważne pytanie do Czytelników: czy jesteście gotowi na celebrowanie Dnia Miłośników Książek, który przypada właśnie dzisiaj?
Zdajemy sobie sprawę z faktu, że osoby zadurzone w zapachu świeżej farby drukarskiej świętują każdego dnia:) Dla pozostałych to jednak idealny powód, aby rozstać się na chwilę ze smartfonem czy tabletem.
 
Nie namawiamy Was do kupowania książek akurat dzisiaj, chociaż nadarza się do tego świetna okazja. Wystarczy, że odwiedzicie bibliotekę (którąkolwiek, a najlepiej naszą:)) i dzięki wypożyczonej książce przeniesiecie się w świat własnej wyobraźni.
 

Możecie również sięgnąć do własnej domowej biblioteczki i wspólnie, rodzinnie poczytać przy popołudniowej filiżance herbaty lub kawy.
Oczywiście nie jesteśmy przeciwnikami nowinek technicznych, chociaż jako bibliotekarze przedkładamy ponad wszystko książki papierowe. Jeśli jednak preferujecie mieniące się światło kryształków przyjmujących kształt literek, lub prowadząc auto odsłuchacie audiobooka, dzisiejsze święto również stanie się Waszym udziałem:)!

poniedziałek, 9 sie 2021 o 16:01. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij