logo bilbioteka
12
gru
2022

Ernest i jego mysi świat

   Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia, Wystawy

W piątek 9 grudnia Bibliotekę opanowały myszki… Jednak w przeciwieństwie do legendarnego króla Popiela my nie staliśmy się ich głównym daniem :) Myszki okazały się bardzo przyjazne, a atmosfera jaką wytworzyły, przyciągnęła jak magnes spore grono Gości.

Mysi świat Anety Rychert to połączenie rękodzieła, świata miniatur, fotografii i ludzkich emocji. Co może wydawać się dziwne ‒ emocji ludzi dorosłych. Okazuje się, że historia myszek ma zadziwiające i nieoczekiwane działanie, a instagramowe komentarze w rodzaju: Zawsze czekam na wieści ze świata Myszek, a wiele razy pocieszam się nim czy Historie myszek działają na mnie terapeutycznie nie należą do rzadkości.

Cała opowieść zaczęła się w 2020 roku, gdy wokół szalała pandemia. Nadmiar czasu spędzonego w czterech ścianach mieszkania spowodował, że w kolorowej, artystycznej duszy zrodził się pomysł na zabawę w filcowanie zabawnych stworków. Dodawszy do tego szczyptę zamiłowania do fotografii Aneta stworzyła uniwersum, które zyskało również sporą popularność w Internecie.

Teraz i my mamy okazję poznać fragment historii mysich bohaterów – tym razem w świątecznej odsłonie.

Wystawa fotografii z mysiego świata będzie dostępna do 10 stycznia. Zapraszamy serdecznie!

P.S. Ernest to imię pierworodnej myszki ;)

Fotorelacja z wernisażu:

poniedziałek, 12 gru 2022 o 11:33. Kategorie: Wydarzenia, Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij