logo bilbioteka
29
lut
2016

Ferie w Bibliotece

   Autor: dyrektor   Kategorie: Galeria, Wydarzenia

DSC09376 (Kopiowanie)Tak jak w latach ubiegłych – i w tym roku nasza Biblioteka włączyła się w organizację ferii w gminie Kosakowo. Spotkania zorganizowano w dwa środowe przedpołudnia.

17 lutego naszą książnicę odwiedziła Nicole Bednarz, studentka ASP, która poprowadziła zajęcia plastyczne dla dzieci, składające się z zadań bazujących na Teście Plam Rorschacha oraz wycinanek modułowych, pobudzających kreatywne myślenie. Oprócz tego zdobiliśmy pudełka metodą scrapbooking’u, graliśmy w mafię i inne zabawy ruchowe no i oczywiście czytaliśmy! :-)

24 lutego dzieci grały w gry integracyjne, czarodzieja usypiacza, odgadywały postacie z bajek, grały w domino słowne, układały własną historyjkę, której nie powstydziłby się niejeden pisarz literatury fantasy ;-). Ponadto podczas zabawy „parząca maskotka” dzieci mogły spróbować swoich sił w odgadywaniu muzycznych zagadek, przygotowanych przez Kamila Romanowskiego (wolontariusza Biblioteki). Nie obyło się również bez czytania wierszy i rozwiązywania łamigłówek.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy w przyszłym roku! :-)

Zdjęcia z zajęć:

17.02.2016 r.

24.02.2016 r.

poniedziałek, 29 lut 2016 o 12:30. Kategorie: Galeria, Wydarzenia. Możesz jedynie użyć trackbacka.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij