gru

Finisaż wystawy „Ceramika nie tylko od święta”

Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia, Wystawy

Dsc 0250 Kopiowanie

Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo już po raz trzeci za sprawą tej samej Artystki gościła w swoich progach liczne grono miłośników sztuki. Miało to miejsce w sobotni wieczór 14 grudnia 2019 r. podczas finisażu zamykającego wystawę ceramiki zatytułowaną Ceramika nie tylko od święta. A tą wyjątkową osobą, skupiającą wokół swojego talentu rzesze wielbicieli, jest Ewa Narloch-Kerszka – absolwentka ASP w Gdańsku, właścicielka galerii artystycznej Grafija, mieszczącej się w Mostach.

Dyrektor Biblioteki przywitała Gości, zaprezentowała osobę Bohaterki wieczoru oraz złożyła na Jej ręce kwiaty wraz z gratulacjami talentu i życzeniami dalszej radości z pracy twórczej. Artystka przedstawiła pokrótce swoją „ceramiczną pasję”, a także opowiedziała o galerii, przy której utworzyła pracownię artystyczną.

Dopełnieniem wystawy były prace wykonane przez uczestniczki warsztatów z ceramiki prowadzonych przez Panią Ewę :)

Oprócz pokarmu dla duszy (wzbudzających podziw gości prac) Autorka zadbała również o pokarm dla ciała przygotowując przepyszne domowe wypieki.

Dziękujemy Pani Ewie za wprowadzenie świątecznego klimatu w mury naszej Biblioteki.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć:

wtorek, 17 gru 2019 o 10:54. Kategorie: Wydarzenia, Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.