logo bilbioteka
13
paź
2020

Fotorelacja z warsztatów sensorycznych

   Autor: dyrektor   Kategorie: SensoRaczki

Dsc 0046 Copy

W ostatnich dniach września rozpoczęliśmy nową edycję warsztatów skierowanych do dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej oraz do ich rodziców pn. „SensoRaczki”. Spotkania odbywają się w 4 grupach wiekowych (co dwa tygodnie) w siedzibie naszej Biblioteki. Zajęcia prowadzi psycholog, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej, Pani Katarzyna Kubacka-Dziadak.

Wspaniale, że w trudnych, „pandemicznych” czasach nasza Biblioteka może uczestniczyć w realizacji takiego programu. Mimo, że nasza maleńka placówka nie dysponuje możliwościami organizacji dużych imprez, chęć pomocy dzieciom motywuje nas do działania. Wszystko odbywa się w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa. Nie ułatwia to prowadzenia zajęć, ale ostateczny efekt wart jest ponoszenia takich wyrzeczeń, czego dowodem są skierowane do nas przemiłe słowa jednej z Mam:

Drodzy Państwo, dziś z córką uczestniczyłyśmy w pierwszych zajęciach SI i chciałam Wam serdecznie podziękować za inicjatywę. W związku z zaburzeniami L. dopiero zaczynamy przygodę, natomiast i ja i L. jak było widać byłyśmy zachwycone zajęciami. Widziałam jak córka się cieszy i jako pierwsza chyba brała udział w każdej zabawie. Nooo po prosto jestem przeszczęśliwa, że takie inicjatywy są i możemy brać w nich udział. Bardzo Wam dziękuję :)

Fotorelacja ze wszystkich pierwszych zajęć każdej grupy:

Projekt „SensoRaczki” to oferta Biblioteki Publicznej Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla, powstała z inicjatywy Radnego Gminy Kosakowo Michała Przysieckiego, przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy Kosakowo.

wtorek, 13 paź 2020 o 12:00. Kategorie: SensoRaczki. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij