logo bilbioteka
24
wrz
2020

Galeria jednego obrazu

   Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia

Dsc 0810

Od kilku miesięcy, z przymusu, jesteśmy od Was odgrodzeni ścianą ze szkła i witamy Was w Bibliotece z maseczkami na twarzy. :(

Wiemy, że niektóre książnice otworzyły swoim czytelnikom dostęp do półek z książkami. Niestety, my nie jesteśmy w stanie Wam tego zaoferować. Nasza Biblioteka jest po prostu zbyt mała. A do tego jedno z pomieszczeń musieliśmy przeznaczyć na kwarantannę dla książek… Fakt, że mimo tych trudności odwiedzacie nas tak licznie, stanowi dla nas ogromną radość! :) Niestety, będziemy zmuszeni dalej spotykać się w dotychczasowej formie.

Od tej zasady jesteśmy w stanie zrobić wyjątek wyłącznie dla niewielkiej grupy naszych najmłodszych Przyjaciół. Nie możemy Ich zostawić w potrzebie. Dlatego z zachowaniem szczególnych reżimów bezpieczeństwa rozpoczynamy realizację projektu „SensoRaczki”.

Dla pozostałych Czytelników mamy natomiast nieco inną propozycję:

Pamiętacie, że wśród naszych ulubionych przedsięwzięć kulturalnych znajdują się również wystawy malarskie? Przez cały październik, przy wejściu do naszej Biblioteki będą pojawiały się prace plastyczne w cyklu „Galerii jednego obrazu”. Zapamiętajcie ich autorów. Na początku listopada (celowo nie podajemy dokładnej daty:)), na naszej stronie internetowej pojawi się informacja o zakończeniu tego mikro-konkursu. Jego zwycięzcą zostanie osoba, która na nasz adres e-mail (biblioteka@kosakowo.pl) wyśle wówczas wiadomość, w której prawidłowo wymieni minimum dwóch z autorów prezentowanych obrazów.

Zapraszamy do zabawy! :)

czwartek, 24 wrz 2020 o 14:00. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij