logo bilbioteka
19
lip
2010

Informacja (GOKiS)

   Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kosakowie serdecznie zaprasza rodziców uczestników projektu „Wilk morski dobrze zje” oraz wszystkich mieszkańców Gminy Kosakowo, którzy mieli by ochotę poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu racjonalnego odżywiania oraz zdrowego stylu życia na warsztaty z dietetykiem. Warsztaty odbędą się dnia 17 lipca 2010 r. w godzinach 18.00-21.00 w Rewie na Szyrku. Warsztaty kończą się mini poczęstunkiem.

Niniejsze wydarzenie odbywa się w ramach realizacji projektu, pn. „Wilk morski dobrze zje” współfinansowanego przez Danone w ramach Programu Grantowego „Masz pomysł? Podziel się posiłkiem!”.

Plakat

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kosakowie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Kosakowo do udziału w trwającej kampanii promocyjnej „Katalizatory zdrowia”. Spotkajmy się 17 lipca o godz. 18, na stoisku będzie można skorzystać z porad dietetyka, zapoznać się z materiałami informacyjnymi oraz odebrać osobistą „jogurtówkę” – łyżeczkę z logo projektu i sponsora. Tu także możną zapoznać się z techniką Nordic Walking, tzw. Spacerem z kijkami, sportem wpływającym korzystnie na sprawność w każdym wieku.

Plakat

Uroczyste zakończenie projektu „Wilk morski dobrze zje” odbędzie sie dnia 21 lipca 2010 r. (środa) o godz. 11.30 Serdecznie zapraszamy.

W programie rozdamy uczestnikom nagrody, przewidziane są też kiełbaski z grilla.

Niniejszy projekt, realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kosakowie z/s w Rewie oraz Stowarzyszenie Klub Żeglarski „Rewska Szkuta”.

Współfinansowany przez Danone w ramach Programu Grantowego „Masz pomysł? Podziel się posiłkiem!”.

poniedziałek, 19 lip 2010 o 16:15. Kategorie: Inne. Skomentuj lub użyj trackbacka.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij