logo bilbioteka
8
lip
2010

Informacja

   Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Katalizatory zdrowia” kampania medialna organizowana przez GOKiS w Kosakowie

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kosakowie rozpoczyna realizację kampanii medialnej pod nazwą: „Katalizatory zdrowia” – świadomość, wiedza, praktyka – promujemy zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia wśród mieszkańców Gminy Kosakowo.

Projekt jest dofinansowany przez Fundację Danone w ramach Programu Grantowego „Podziel się Posiłkiem, Podziel się Zdrowiem”. Tytułowe katalizatory zdrowia to zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia. W ramach kampanii przekażemy w tym zakresie wiedzę, pokażemy gdzie można ją uzupełnić oraz zachęcimy do jej stosowania na co dzień.

Niniejsza kampania ma na celu przede wszystkim wykazanie, iż niedożywienie jest nie tylko spowodowane brakiem jedzenia, tzw. głodem, ale również niewłaściwym odżywianiem (dostarczanie do organizmu jednych składników odżywczych w nadmiarze, a innych w ilości niewystarczającej). W zależności od wieku, trybu życia oraz tzw. wydatków energetycznych zapotrzebowanie żywieniowe różnych osób może się znacząco różnić. Szczegółowe informacje będą zamieszczane systematycznie na stronie www.gokis.kosakowo.pl.

czwartek, 8 lip 2010 o 13:05. Kategorie: Inne. Skomentuj lub użyj trackbacka.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij