logo bilbioteka
15
kwi
2013

Klub Małego Czytelnika

   Autor: admin   Kategorie: Galeria, Klub Małego Czytelnika, Wydarzenia

Na ostatnich zajęciach Klubu Małego Czytelnika, które odbyły się 6 kwietnia, dzieciaczki wysłuchały znanego wiersza pt. „Lokomotywa” Juliana Tuwima oraz poznały różne środki lokomocji.

Starszaki miały za zadanie ułożenie puzzli z wybranym pojazdem (co było nie lada problemem – na szczęście nasze mamy były jak zawsze pomocne i chętne do współpracy:-)).  Ponadto każdy z nich wylosował karteczkę z numerem wagonika, otrzymał przygotowaną przez nas ilustrację elementu składu i musiał do niej dorysować to, co zgodnie z treścią wiersza się w niej znajdowało. Z powstałych w ten sposób wagoników i lokomotywy utworzyliśmy dłuuugą, kolorową ciuchcię.

Maluszki natomiast pokolorowały lokomotywę oraz liczyły wagoniki w pociągu wykonanym przez Starszaki. Wszystkim dzieciaczkom wręczyłyśmy „Bilety do pociągu zabawy”, po czym maluchy wraz z Panią Malwiną i Panią Jadzią ukształtowały ciuchcię – łapiąc się za ramiona wyruszyli w podróż między regałami czytelni. CIUCH, CIUCH, CIUCH… ;-)

Na kolejne spotkanie zapraszamy 20 kwietnia (10:00 – Starszaki, 11:00 – Maluszki).

Zdjęcia z zajęć:

Starszaki

Maluszki

poniedziałek, 15 kwi 2013 o 15:59. Kategorie: Galeria, Klub Małego Czytelnika, Wydarzenia. Komentowanie dozwolone, pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij