logo bilbioteka
16
cze
2024

Klub Małego Czytelnika – za nami kolejna edycja!

   Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Małego Czytelnika

Chociaż każdego dnia czerpiemy całymi garściami pozytywną energię od odwiedzających nas Czytelników, zdarzają się dni, w których ta energia eksploduje niczym wulkan :)))

Tak stało się w sobotę 15 czerwca! Tego dnia zakończyliśmy kolejną edycję (wrzesień 2023 – czerwiec 2024) autorskiego projektu Klub Małego Czytelnika, w której uczestniczyło 38 dzieci (plus dodatkowo młodsze rodzeństwo nie spełniające – jeszcze ;) – kryterium wiekowego).

Co prawda nie wszyscy Mali Czytelnicy mogli nas wczoraj odwiedzić, jednak ci, którzy po raz dwudziesty w tym roku szkolnym zawitali w progach kosakowskiej Biblioteki, w niezwykle emocjonalny sposób podsumowali swoją własną pracę zrealizowaną dzięki nieocenionej Pani Kasi Radomskiej. A sposób w jaki okazali nam swoją wdzięczność, roztopiłby chyba nawet najbardziej lodowate serca… :D 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zarówno dzieciom, jak i Rodzicom :)

Przed nami dwumiesięczna przerwa, podczas której dzieci będą cieszyły się słońcem i wakacjami, my zaś zajmiemy się tworzeniem ciekawych tematów i scenariuszy zabaw na przyszły sezon.

Jednocześnie informujemy, że chętni na kolejny rok szkolny będą mogli zapisywać swe pociechy (w wieku 3-9 lat) począwszy od 19 sierpnia 2024 r. Jak co roku, decyduje kolejność zgłoszeń. Zatem – nie zwlekajcie :)

Do zobaczenia! 

Fotorelacja z zakończenia (UWAGA! – są 2 strony zdjęć):

niedziela, 16 cze 2024 o 19:30. Kategorie: Klub Małego Czytelnika. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij