logo bilbioteka
7
paź
2022

Kolorowy wernisaż w kosakowskiej Książnicy!

   Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia, Wystawy

Niczym podczas obiadów czwartkowych króla Stanisława Augusta Poniatowskiego czwartkowe wernisaże w kosakowskiej Bibliotece stanowią również okazję do spotkań malarzy, rzeźbiarzy, poetów czy muzyków. Niektórym nasze spotkania przypadły do gustu tak mocno, że odwiedzają nas i prezentują swoje dokonania wielokrotnie.

Jedną z takich artystek jest Katarzyna Marciniak, której prace od czwartkowego wieczoru można podziwiać w murach Biblioteki. To już trzecia wystawa obrazów Kasi w naszej Książnicy (już wiemy, że nie ostatnia!). Po raz kolejny Autorka udowadnia jak bardzo pozytywnie postrzega świat. Jej obrazy po prostu emanują dodatnią energią! To być może zasługa tego, że z racji wykonywanego zawodu Kasia patrzy na świat z góry;) Nie, absolutnie nie chodzi o jakiś negatywny rys charakteru. Po prostu praca na wysokości powoduje, że Kasia znajduje się dużo bliżej słońca niż inni ludzie. Być może dlatego łatwiej Jej nabrać energii, którą później sprytnie przelewa na płótna.

Jak sama zdradza, nie przepada za farbami olejnymi, które wydają się jej smutne. Preferuje radosne i krzykliwe akryle. Życzymy więc Artystce, aby z tej przebogatej kolorystycznie akrylowej palety czerpała pełnymi garściami i radowała nasze oczy kolejnymi pięknymi obrazami. Nie wierzycie, że prace Kasi są takie energetyczne? Przekonajcie się sami! Uczynił to m.in. Wójt gminy Kosakowo pan Marcin Majek uczestnicząc osobiście w czwartkowym wernisażu. Prace Kasi Marciniak będą prezentowane do 8 listopada br. w godzinach pracy Biblioteki.

Zapraszamy!

Fotorelacja z wernisażu:

piątek, 7 paź 2022 o 15:45. Kategorie: Wydarzenia, Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij