logo bilbioteka
6
cze
2014

Konkurs Fotograficzny „Pogórze Rusz się!”

   Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Jesteś z Pogórza lub okolic? Nie wyobrażasz sobie poranka bez biegania lub jazdy na rowerze? A może jesteś super fit i masz mięśnie ze stali? Nawet jeśli, jedynym sportem jaki uprawiasz jest wyczynowe leżenie na kanapie, mamy specjalną ofertę także dla Ciebie. Jak pewnie wiesz Pogórze dba o siłę ciała i ducha, czemu przyczyniła się rozbudowa sportoworekreacyjnej infrastruktury okolicy. Skoro Twój aparat, podobnie jak i Ty, zbyt długo zalegał w domowym zaciszu wybierz się na spacer i ustrzel to co podoba Ci się w Pogórzu najbardziej, czym jest tutejsza aktywność?!

Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane podczas festynu, a także opublikowane przez patrona medialnego imprezy.

Tematem zdjęć jest Aktywność, ale warunek jest jeden: zdjęcie musi być wykonane na Pogórzu (Pogórze w Gminie Kosakowo oraz Gdynia Pogórze) i dotyczyć tylko i wyłącznie tej okolicy. Konkurs jest organizowany jako wydarzenie towarzyszące festynowi „Z Pogórza Lato Rusza! vol.2”, który odbędzie się 15.06.2014 r. na terenie Galerii Szperk. Nie zwlekaj i ruszaj na foto-łowy! Do wygrania atrakcyjne nagrody, które skutecznie oderwą Cię od wyczynowego leżenia na kanapie!

Co musisz zrobić?

Prześlij fotografię do dnia 10.06.2014 r. na adres: konkurs@smr.com.pl.
Przesyłane zdjęcie powinno być odpowiednio pomniejszone i nie może być większe niż 300 KB. Oryginalne zdjęcie zachowaj na swoim dysku, gdyż po wybraniu Twojej pracy, na potrzeby prezentacyjne musi ono spełniać następujące parametry: 640×384 pixeli oraz posiadać rozdzielczość min. 300 dpi.
W opisie zdjęcia muszą znaleźć się następujące informacje:
imię i nazwisko autora, opis gdzie zdjęcie zostało zrobione z dokładnym wskazaniem ulicy lub w przypadku osób, kim one są (np. „Dzieci bawiące się w piaskownicy przy ul. Płk. Dąbka”).

W przypadku decyzji o wyborze Twojego zdjęcia, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą by omówić kwestie techniczne.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 13.06.2014 r.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko i wyłącznie z laureatami konkursu.

Regulamin konkursu znajdziesz na stronach:
www.gdynia-pogorze.info,
www.galeriaszperk.com,
www.kosakowo.pl.

Organizatorami imprezy, a także konkursu są: Gmina Kosakowo, Rada Dzielnicy Pogórze oraz Galeria Szperk.

piątek, 6 cze 2014 o 10:39. Kategorie: Inne. Możesz jedynie użyć trackbacka.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij