Konkurs z okazji Tygodnia Bibliotek – zachęcamy do udziału!

Plkat Tydzienbibliotek Konkurs

W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 2021 (8-15 maja) – programu promocji czytelnictwa i bibliotek, organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich –  Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo ogłasza Konkurs pt. Znajdziesz mnie w bibliotece, skierowany zarówno do młodszych, jak i starszych mieszkańców gminy Kosakowo:

PLASTYCZNY – dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, polegający na stworzeniu pracy plastycznej pt. Znajdziesz mnie w bibliotece (technika wykonania pracy: dowolna plastyczna, płaska – malowanie, rysowanie, wydzieranki, wyklejanki, techniki łączone; format od A5 do A4);

LITERACKO-FOTOGRAFICZNY – dla młodzieży i dorosłych, których zadaniem będzie zrobić zdjęcie i napisać do niego krótką historię (lub na odwrót) związaną z tytułem konkursu.

Interpretacja tematu jest dowolna.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie pracy wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową do 27 maja 2021 r. do siedziby Biblioteki.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!:)

KARTA ZGŁOSZENIOWA

piątek, 7 maj 2021 o 22:34. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.