logo bilbioteka
26
mar
2021

Książka na weekend

   Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Nasza Czytelniczka Kasia Poleca 1

W dzisiejszej odsłonie Książki na weekend Kasia Owczarek, nasza wierna Czytelniczka poleca powieść H.C. Hiddestorm pt. Łabędzi śpiew.

 
„Istnieli dla siebie, nie liczył się nikt inny, nie liczyło się nic innego. Mieli każdy dzień, od teraz aż do końca świata. Ten dzień był końcem świata.”
Ta książka to jedna z tych, o których nie da się zapomnieć. Emocje pozostają z czytelnikiem na długo. Nieoczywistość i niesztampowość tej książki są jej ogromną zaletą. Historia Alice i Phoenixa intryguje i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Kibicujemy im, trzymamy za nich kciuki, choć nie do końca powinniśmy popierać ich postępowanie. Jednak nic nie jest tylko czarne albo tylko białe. Mamy okazję zastanowić się czy motywy, które nimi kierują, usprawiedliwiają ich czyny. Książka daje do myślenia.

Ta pozycja jest świetna. Nie brakuje w niej akcji, brawurowych sytuacji, ale także gorącego seksu czy wielkiego uczucia aż do śmierci. Wywiera na czytelniku ogromne wrażenie i na długo pozostanie w pamięci. Polecam gorąco.
 
Zapraszamy do kosakowskiej Biblioteki. :)

piątek, 26 mar 2021 o 11:02. Kategorie: Inne. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij