logo bilbioteka
3
cze
2022

„Książka na weekend” :)

   Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Pora na kolejną książkę na weekend. Tym razem wybór (dokonany przez Paulę Olską) padł na Dobrostan. O szczęśliwym, bogatym i spełnionym życiu Agnieszki Maciąg:

To pięknie wydana książka, niosąca treść pokrzepiającą serce. Książka, do której chętnie będę wracać, bo treść jaką oferuje warta jest pamiętania.

Dla każdego z nas dobrostan będzie czymś zupełnie innym. Widzimy wartość w różnych rzeczach, jako ludzie jesteśmy zachwycająco różnorodni. Istnieją jednak takie fragmenty życia, które zawsze znajdą wspólny mianownik dla ogółu. Tak jest również w temacie dobrostanu.

Agnieszka Maciąg w niepowtarzalnym, pięknym dla siebie stylu podkreśla, że dobrostan tworzymy poprzez drobiazgi składające się na naszą codzienność. Sami jesteśmy kreatorem naszego dobrego samopoczucia. Jeśli świadomie wybierzemy to, co nas otacza, poświęcimy uwagę temu, co jest w zgodzie z naszym sercem i co nas wzmacnia, życie w dobrostanie nie będzie trudnym zadaniem.

Nikt nie jest w stanie stworzyć nam szczęśliwego życia. Dobrostan tworzymy sami i jeśli zadbamy o niego, otoczymy opieką, możemy nadać życiu lekkości i kolorytu. Nasze myśli mają niezwykłą moc. Sama doświadczyłam tego, że snucie czarnych scenariuszy przyciąga złe zdarzenia, jednak pozytywne myślenie sprawia, że nawet najtrudniejsze historie kończą się szczęśliwie.

Książka pełna jest pięknych, oczywistych prawd, o których w pędzącym świecie łatwo jest zapomnieć. Zatem zwyczajnie zachęcam do zanurzenia się w tej książce i odkrycia swojej prawdy o dobrostanie.

Pozdrawiam,
Paula Olska
Psycholog Duszy

Tę, i wiele innych wartych przeczytania książek, znajdziecie w kosakowskiej Bibliotece. Zapraszamy!

piątek, 3 cze 2022 o 12:19. Kategorie: Inne. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij