lis

Projektu „Mała książka – wielki człowiek” ciąg dalszy ;)

Autor: dyrektor   Kategorie: Projekty

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku także bierzemy udział w programie Mała książka – wielki człowiek.

W związku z tym zapraszamy dzieci z roczników 2016-2019 wraz z rodzicami do naszej Biblioteki – czekają na Was Wyprawki Czytelnicze, a po uzbieraniu 10naklejek (które otrzymacie za każdą wizytę w Bibliotece zakończoną wypożyczeniem książki) – piękny dyplom i niespodzianka:)

Mamy również pakiety w języku ukraińskim.

Dzieci, które już otrzymały pakiety w poprzedniej edycji programu, a jeszcze są w wieku 3-6 lat, również zapraszamy – mamy dla Was nowe zestawy.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, bo miłość do książek jest prezentem na całe życie.

piątek, 4 lis 2022 o 15:50. Kategorie: Projekty. Komentowanie i pingowanie zabronione.