logo bilbioteka
12
wrz
2022

Ruszyła „Kreatywna Biblioteka” dla kosakowskich Seniorów

   Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia

Jak zacząć tydzień pracy z przytupem? Dla nas to nic trudnego. Wystarczy zaprosić Przyjaciół z Klubu Seniora w Gminie Kosakowo! Z Nimi zawsze jest wesoło :) 

Chociaż z nową grupą spotkaliśmy się po raz pierwszy, czuliśmy się jak starzy znajomi. Nie ma w tym stwierdzeniu cienia przesady, bowiem spora część naszych dzisiejszych Gości to również Czytelnicy Biblioteki.

W tej edycji będziemy widywali się dwa razy w miesiącu na zajęciach w ramach Kreatywnej Biblioteki (to spotkanie było dzisiaj) oraz na wspominkach pt. Poznaj moją historię.

Dzisiejsze spotkanie okazało się niezmiernie energetyczne za sprawą prowadzącej zajęcia Pani Aliny Szydowskiej. Poświęcając swój własny czas, jako wolontariuszka, postanowiła zabrać uczestników w wyimaginowaną podróż po Zatoce Puckiej. W trakcie tego rejsu po mapie nie zabrakło czasu na morskie opowieści, czyli marynarskie piosenki i przyśpiewki.

Dziękujemy serdecznie Pani Alinie za aurę radości, którą roztoczyła wśród naszych Gości, zaś Seniorom za werwę, której nie powstydziliby się nawet najmłodsi Czytelnicy :)

Fotorelacja ze spotkania:

poniedziałek, 12 wrz 2022 o 14:56. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij