logo bilbioteka

12698588_952057588181571_7663455124807565632_o12 lutego br. w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie, podczas Światowego Tygodnia Małżeństw, odbyło się Seminarium dla Małżeństw. W imieniu Wójta Gminy Kosakowo Tydzień Małżeństw w gminie zainaugurowała Anna Padée-Kruszczak – kierownik Referatu ds. Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji UG Kosakowo. Organizatorami wydarzenia byli Wójt, Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo oraz Galeria Domowa 1 w Pierwoszynie.

Pomysłodawczynią wydarzenia była p. Alina Szydowska, która wyszła z propozycją włączenia się do Projektu Kampanii Społecznej „Tydzień Małżeństw”. Projekt miał na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Tydzień Małżeństwa to społeczna kampania promująca tę szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. To kampania, która ma inspirować małżonków do rozwoju osobistego i podnoszenia swoich kompetencji interpersonalnych takich jak m. in. efektywna komunikacja czy rozwiązywanie konfliktów oraz do twórczego spędzania czasu razem w celu budowania i umacniania bliskiej więzi.

Podczas imprezy każde małżeństwo zostało sfotografowane przez panią Anetę Rychert, właścicielkę pracowni fotograficznej „Annette”. (Zdjęcia do odbioru w Bibliotece.)

W projekt włączyli się partnerzy, którzy 14 lutego w walentynkową niedzielę, udzielali rabatów po okazaniu ślubnego zdjęcia:

  • Centrum Sportowe w Kosakowie – Pływalnia;
  • „Bar Nadmorski” w Rewie;
  • Bar „Smażalnia Ryb” w Rewie;
  • Restauracja „Dary Morza” w Mechelinkach;
  • Pizzeria „Ciao Bella” w Pierwoszynie;
  • Sklep sieci ABO w Pierwoszynie

Zdjęcia z imprezy:

Zdjęcia „pozowane” :-) (fot. Aneta Rychert)

 

 

 

 

czwartek, 18 lut 2016 o 10:45. Kategorie: Galeria, Wydarzenia. Możesz jedynie użyć trackbacka.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij