logo bilbioteka
19
sty
2016

Seminarium dla Małżeństw

   Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia

Małżeństwa-716x393W mediach publicznych dominują informacje o kryzysie relacji małżeńskich we współczesnym świecie. W ramach Kampanii Społecznej „Tydzień Małżeństwa” pragniemy jednak pokazać… że jest inaczej! Z humorem, polotem i ciekawymi atrakcjami. Projekt Kampanii Społecznej „Tydzień Małżeństwa” jest częścią międzynarodowej inicjatywy. Pierwsze obchody Marriage Week miały miejsce w roku 1997 w Anglii. Dziś Marriage Week świętuje się już w 22 krajach, na 4 kontynentach, zawsze w tym samym terminie 7-14 lutego. Od 2015 r. – również w Polsce. Projekt ma na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie, edukowanie i zachęcanie małżeństw do poszukiwania rozwoju jako pary (czy korzystania z pomocy, kiedy pojawiają się trudności, które trudno im samodzielnie przezwyciężyć) oraz inspirowanie do twórczego spędzania wolnego czasu razem.

Z tej okazji zapraszamy wszystkie pary małżeńskie 12 lutego 2016 r. (piątek) o godz. 17.00 do Gminnego Domu Kultury na specjalny pokaz filmowy stanowiący humorystyczne seminarium dla małżeństw w ramach Kampanii Społecznej „Tydzień Małżeństw”. Wstęp wolny, ale uwaga: warto zabrać ze sobą ślubne zdjęcie (w jakim celu – szczegóły poniżej). W programie m.in.:

– prelekcja filmu: humorystycznego seminarium dla małżeństw;

– słodki poczęstunek;

– sesja zdjęciowa: fotograf będzie robił zdjęcia małżeństwom trzymającym swoje ślubne zdjęcie.

Ponadto 14 lutego br. (niedziela) wszystkie pary małżeńskie po okazaniu ślubnego zdjęcia będą miały prawo do specjalnych zniżek w:

  • Centrum Sportowym w Kosakowie – Pływalnia (zniżka 50 % na godzinne wejście na basen dla małżeństwa) www.centrumsportowekosakowo.pl/plywalnia/
  • „Barze Nadmorskim” w Rewie (zniżka 10% na cały rachunek za kolację małżeńską);
  • Barze „Smażalnia Ryb” w Rewie (zniżka 10% na cały rachunek za kolację małżeńską);
  • Restauracji „Dary Morza” w Mechelinkach (zniżka 10% na cały rachunek za kolację małżeńską);
  • Pizzeria „Ciao Bella” w Pierwoszynie (zniżka 10% na cały rachunek za kolację małżeńską);
  • Sklepie sieci ABO w Pierwoszynie (właściciele zapraszają na słodką pokusę oferując 10% zniżki na słodycze).

wtorek, 19 sty 2016 o 09:46. Kategorie: Wydarzenia. Możesz jedynie użyć trackbacka.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij