logo bilbioteka
19
maj
2021

Sprawozdanie z działalności Biblioteki za 2020 r.

   Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Prezentacja Biblioteka Sprawozdanie

W dniu dzisiejszym dyrektor Biblioteki wzięła udział w posiedzeniu Komisji ds. Społecznych i Edukacji Rady Gminy Kosakowo, gdzie m.in. omawiane było sprawozdanie z działalności naszej instytucji za zeszły rok.

Na tę okoliczność przygotowaliśmy prezentację, którą w formie filmiku zamieściliśmy na FB Biblioteki: https://fb.watch/5C16fmg46Z/ .
Zachęcamy do obejrzenia:)
 

P.S. Miniony rok – naznaczony pandemią koronawirusa – tak trudny dla nas wszystkich, miał niewątpliwie negatywny wpływ na działalność bibliotek. Przez okres 3,5 miesiąca nasza placówka była nieczynna dla czytelników. Od 14 maja (po dwumiesięcznym okresie zamknięcia) pracujemy w reżimie sanitarnym. Wszelkie niedogodności (typu brak wolnego dostępu do półek), a nade wszystko okresy zamknięcia instytucji kultury, odbiły się na statystykach, które – mówiąc kolokwialnie – poleciały na łeb, na szyję. Po raz pierwszy od bardzo wielu lat nie możemy pochwalić się wzrostem czytelnictwa.
Działalność kulturalna została bardzo mocno ograniczona, momentami zredukowana niemalże do zera. Niemniej jednak, dzięki systematycznej poprawie jakości i systematycznemu wzbogacaniu księgozbioru o nowości, zauważamy zadowolenie naszych użytkowników
Dziękujemy, ż jesteście z nami!:)

 

środa, 19 maj 2021 o 13:40. Kategorie: Inne. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij