Już po raz trzeci w kosakowskiej Książnicy odbyły się sobotnie zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-8 lat.

Jednakże ażeby nadać im odświętny charakter – dziś bowiem obchodzimy siódmy dzień „Tygodnia Bibliotek 2022” – spotkanie przygotowała i poprowadziła Malwina Piech, nasza sympatyczna bibliotekarka, przebywająca aktualnie na urlopie wychowawczym :)

Dzieci wysłuchały pięknej bajeczki pt. Wilk, który się zgubił (Rachel Bright, Jim Field), odpowiadały na pytania do tekstu, opowiadały o swoich przeżyciach związanych ze zgubieniem się, wzięły udział w zabawie polegającej na odnalezieniu ukrytych w Bibliotece zwierzaków-pluszaków i wykonały zadania, których treść każda zabawka miała przyklejoną do brzuszka, a także rozwiązały kilka labiryntów oraz stworzyły piękne obrazki przy użyciu farb, gąbeczek i szablonów.

Dziękujemy dzieciom, Rodzicom, no i oczywiście naszej kreatywnej Malwince!

Zdjęcia z zajęć:

sobota, 14 maj 2022 o 16:09. Kategorie: Sobotnie zajęcia literacko-plastyczne, Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.