Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do obejrzenia wystawy malarskiej pt. „Ucho słonia i samotność wielbłąda”, którą – dzięki uprzejmości jej Autorów: duetu artystycznego: Joli Kitowskiej i Mariusza Kitowskiego – mamy przyjemność gościć w naszej Bibliotece.

W przedmowie do katalogu wystawowego Jolanta Kitowska napisała:
(..) udało nam się stworzyć taką małą dekorację na płótnie, gdzie opowieści z dalekich krain mają swoją moc i przywołują piękne wspomnienia. Zapraszam serdecznie do miejsc, gdzie człowiek jeszcze nie zagarnął wszystkiego dla siebie i z szacunkiem traktuje otaczającą go cudowność.

My również zapraszamy! Ekspozycja będzie czynna do 16 lipca br. w godzinach pracy Biblioteki.

czwartek, 24 cze 2021 o 14:32. Kategorie: Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.