lip

Ujawnił się kolejny talent artystyczny w gminie Kosakowo!

Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia, Wystawy

Wczorajszy wieczór w kosakowskiej Książnicy z pewnością na długo pozostanie w pamięci Gości, którzy uczestniczyli w uroczystym otwarciu niezwykłej wystawy pn. Miasto – człowiek.

Jej wyjątkowość polega m.in. na tym, że prezentuje spektrum postrzegania relacji ludzko-miejskich aż w trzech formach sztuki: fotografii, malarstwa i poezji. A to wszystko autorstwa jednej, niezwykle skromnej Artystki, mieszkanki Kosakowa – Marty Więcławskiej-Wałęsy (publikującej jako Jaśmina Kędys).

Jest to pierwsza indywidualna wystawa w dorobku artystycznym Marty – przesympatycznej Przyjaciółki (i bardzo bliskiej Sąsiadki) naszej Biblioteki. Śmiało możemy stwierdzić: ujawnił się kolejny talent w gminie Kosakowo!

Podczas wernisażu można było nabyć najnowszy numer kwartalnika artystycznego „Bliza”, w którym znajdziemy zarówno wiersze, jak i esej Bohaterki wczorajszego wieczoru.

Wystawa będzie czynna do  3 sierpnia w godzinach otwarcia Biblioteki. Zachęcamy do jej odwiedzania!

Fotorelacja z wernisażu:

sobota, 9 lip 2022 o 09:00. Kategorie: Wydarzenia, Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.