Wójt oraz Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo zapraszają wszystkich wielbicieli muzyki i poezji  na Wieczór Świąteczny, który odbędzie się w poniedziałek 19 grudnia 2011 roku o godzinie 17:00 w Domu Kultury w Pierwoszynie. W trakcie Wieczoru zaprezentuje się utalentowana artystycznie młodzież i dzieci z naszej gminy, jak również nieco starsi twórcy. Zarówno część muzyczną, jak i poetycką, zdominuje twórczość związana ze Świętami Bożego Narodzenia.

Rozstrzygnięty zostanie również VIII Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Prace konkursowe – szopki bożonarodzeniowe – należy dostarczyć do dnia 16 grudnia 2011 r. do godziny 16.00, do  Biblioteki.  REGULAMIN KONKURSU

WAŻNE! – z uwagi na to, że dorośli bardzo chętnie pomagają swoim pociechom przy robieniu szopek (a przypominamy, że oceniamy wkład pracy dzieciaczków), w tym roku postanowiliśmy utworzyć kategorię dla dorosłych. Tak więc można się wykazać – legalnie;-) Zachęcamy do twórczej pracy.

wtorek, 6 gru 2011 o 15:07. Kategorie: Wydarzenia. Skomentuj lub użyj trackbacka.