logo bilbioteka

W październiku naszą Książnicę odwiedziło pięć zorganizowanych grup dzieci, a do kolejnych dwóch w odwiedziny pojechały nasze panie bibliotekarki :)

W pierwszą środę  miesiąca (5.10.2022) uczniowie klasy II a SP w Kosakowie wzięli udział w zajęciach literacko-plastycznych, podczas których m.in. zbudowali wieżę z książek.

Tydzień później pani Daria i pani Kasia na zaproszenie pani Ani ze szkolnej biblioteki z Pogórza przeprowadziły zajęcia dla dwóch klas tamtejszej szkoły. Dzieci wzięły udział w zabawie „przyklej ogon Kłapouszkowi w odpowiednim miejscu” (z zamkniętymi oczami;)).

19 października mieliśmy przyjemność gościć sympatyczne przedszkolaki z Różowej Wieży, które również starały się pomóc osiołkowi z bajki o Kubusiu Puchatku. Tego samego dnia nasza pani Kasia zaprosiła uczniów klasy II c SP Pogórze do wspólnych zabaw literacko-plastycznych.

Natomiast wczoraj (26.10.2022) odwiedziły nas dwie klasy drugie: II c z SP Kosakowo oraz II e z SP Pogórze, dla których przygotowaliśmy zajęcia m.in. z projektowania okładek książek.

Dziękujemy za odwiedziny i oczywiście zapraszamy ponownie! :)

Fotorelacja z zajęć:

Klasa II a SP Pogórze

Wizyta w bibliotece SP Pogórze

Przedszkolaki z Różowej Wieży

Klasa II c SP Pogórze

Klasa II c z SP Kosakowo

Klasa II e z SP Pogórze

czwartek, 27 paź 2022 o 18:13. Kategorie: Lekcje biblioteczne. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij